Groningen 8.00-9.00


Minimal Piano Collection; selectie
Y. Tiersen                   Amelie, (1,2,5,9)

P. Glass                       Opening,

M. Nyman                   The Piano, (15,18,16)

T. Johnson                  Tango,

J. Adams                     China Gates,

J. van Veen                 Minimal Prelude nr.18,

P. Glass                       The Hours (7)

Jeroen van Veen, piano

 

F. Poulenc                   Sonate voor piano en klarinet

Yfynke Hoogeveen, klarinet

Loes van Ras, piano

Enschede 8.00-9.00

 

Minimal Piano Collection; selectie
Y. Tiersen                   Amelie, (1,2,5,9)

P. Glass                       Opening,

M. Nyman                   The Piano, (15,18,16)

T. Johnson                  Tango,

J. Adams                     China Gates,

J. van Veen                 Minimal Prelude nr.18,

P. Glass                       The Hours (7)


I. Stravinsky                Tango

M. Ravel                     Bolero

Fred Oldenburg, piano

 

Maastricht 8.30-9.30

 

Minimal Piano Collection; selectie
Y. Tiersen                   Amelie, (1,2,5,9)

P. Glass                       Opening,

M. Nyman                   The Piano, (15,18,16)

T. Johnson                  Tango,

J. Adams                     China Gates,

J. van Veen                 Minimal Prelude nr.18,

P. Glass                       The Hours (7)

 

S. Prokofjev                Uit: Romeo en Julia,

C. Debussy                 Uit: Images Book I
Irene Russo, piano

 

Haarlem 8.00-9.00

 

Minimal Piano Collection; selectie
Y. Tiersen                   Amelie, (1,2,5,9)

P. Glass                       Opening,

M. Nyman                   The Piano, (15,18,16)

T. Johnson                  Tango,

J. Adams                     China Gates,

J. van Veen                 Minimal Prelude nr.18,

P. Glass                       The Hours (7)

 

J.S. Bach                     Partita in a

Marte Gerritsma, piano

 

Den Haag HS 8.00-9.00

 

Minimal Piano Collection; selectie
Y. Tiersen                   Amelie, (1,2,5,9)

P. Glass                       Opening,

M. Nyman                   The Piano, (15,18,16)

T. Johnson                  Tango,

J. Adams                     China Gates,

J. van Veen                 Minimal Prelude nr.18,

P. Glass                       The Hours (7)

 

R. Schumann               uit Waldszenen: Abschied

J. Brahms                    Rhapsodie nr. 2 op. 79

Tamara Rumiantsev, piano

 

Amersfoort 13.00-14.00

 

C. Corea                      Senor Mouse

C. Corea                      Crystal Silence

C. Corea                      Children Song #1, 4 & 6

C. Corea                      La Fiesta

Peter Elbertse, vibrafoon

Jeroen van Veen, piano

 

DJ Piano,

Paul Adriaanse, DJ

Jeroen van Veen piano

 

Leiden 13.00-14.00

 

J.S. Bach:                    Sonate in g mineur

I. Stravinsky                Danse Russe

B. Bart—k                     RumŠnische VokstŠnze

J. Williams                  Theme from SchindlerŐs List

A. Piazzolla                 Grand Tango

Liesbeth Ackermans, viool

Tamara Rumiantsev, piano

 

Amsterdam Amstel 13.00-14.00

 

Rhythm & Feet

Peter Kuit, tapdans

Nando Russo, slagwerk

 

Eindhoven 13.00-14.00

 

Minimal Piano Collection; selectie
Y. Tiersen                   Amelie, (1,2,5,9)

P. Glass                       Opening,

M. Nyman                   The Piano, (15,18,16)

T. Johnson                  Tango,

J. Adams                     China Gates,

J. van Veen                 Minimal Prelude nr.18,

P. Glass                       The Hours (7)

 

E. Grieg/ P Grainger   Pianoconcert in a

Irene Russo, piano

 

Zwolle 13.00-14.00

 

Minimal Piano Collection; selectie
Y. Tiersen                   Amelie, (1,2,5,9)

P. Glass                       Opening,

M. Nyman                   The Piano, (15,18,16)

T. Johnson                  Tango,

J. Adams                     China Gates,

J. van Veen                 Minimal Prelude nr.18,

P. Glass                       The Hours (7)

 

 

I. Stravinsky                Tango

M. Ravel                     Bolero

Fred Oldenburg, piano

 

Utrecht 17.00-18.00

 

T. Riley                       In C

DJ Paul Adriaanse, DJ

Peter Elbertse, slagwerk

Marte Gerritsma, piano

Peter Kuit, tapdans

Sandra Mol, synthesizer

Fred Oldenburg, synthesizer

Irene Russo, synthesizer

Jeroen van Veen, synthesizer

 

Utrecht 18.15-18.45

 

M. Oldfield/bew. M. Bergmann          Tubular Bells, part I

Sandra Mol, synthesizer

Fred Oldenburg, synthesizer

Irene Russo, piano

Jeroen van Veen, synthesizer

Peter Elbertse & Nando Russo, slagwerk

 

Utrecht 19.00-20.00

 

T. Riley                       In C

Marte Gerritsma, piano

Sandra Mol, synthesizer

Fred Oldenburg, synthesizer

Irene Russo, synthesizer

Jeroen van Veen, synthesizer

Peter Kuit, tapdans

Nando Russo, slagwerk

Peter Elbertse, slagwerk

DJ Paul Adriaanse, DJ

 

 

Websites musici

 

www.jeroenvanveen.com

www.yfynkehoogeveen.com

www.irenerusso.com

www.tamararumiantsev.com

www.djpiano.com

www.peterkuit.nl